Kim NovakI

Marilyn Pauline Novak

8,1
1 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Novak
gloszuk

Zgadzam się z Tobą jak ją zobaczyłem to żal było na nią patrzeć aż wszedłem na jej profil, żeby zobaczyć jak naprawdę wygląda.:)

gloszuk

tak tragedia, niestety niekótre gwiazdy tak mają.

gloszuk

trudno być starym i brzydkim po tym jak się było uważanym za jedną z piękniejszych kobiet kina. Jest to przykre ale prawdziwe i zrozumiałe.

fightClub

O kurka wodna. Faktycznie chyba chciała przyoszczędzić na chirurgu plastycznym i jakiś tai się nią zajmował.

użytkownik usunięty
gloszuk

Wygląda strasznie! Ani trochę nie ma nic z tej Novak, którą znamy z "Vertigo", można pomyśleć że to zupełnie inna kobieta. Te operacje widocznie zrobiły jej wodę z mózgu tak jak u wielu innych gwiazd kina.

użytkownik usunięty
gloszuk

Mi przypomina Jokera, tego z Batmana... A taka to piękna kobieta była!
http://www1.pictures.zimbio.com/pc/Kim+Novak+Ll6MLmWX9tKm.jpg

gloszuk

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d5/Tippi_Hedren_and_Kim_Novak_2 014.jpg

Tutaj z Tippi Hedren z 2014 roku. Tippi jak na 84-latkę wygląda bardzo godnie, i podobna do córki Melanie :) widać że nie przesadzała z chirurgami (w przeciwieństwie do Melanie). A Kim... masakra.

Bruce_Lee

Tippi miala byc bodaj rok temu w Walii. Juz sie szykowalemna spotkanie, bilety kupione i odwolala ze wzgledu na zdrowie. Okazja sie juz raczej nie powtorzy.

gloszuk

o kurde :/ no jakby nie patrzeć, to złoty rocznik 1930 - tak jak Eastwood, Hackman, Connery... 87 lat.

Bruce_Lee

Co by nie mówić aktorki Hitchcocka sa dlugowieczne. Eva Marie Saint urodzona w 1924, Doris Day 1922, Vera Miles tez juz po 80-tce. Do tego Novak, Hedren, Julie Andrews. Brak tylko Bergman, Janet Leigh i Grace Kelly, ale kto wie jakby bylo gdyby nie wypadek.

gloszuk

Facet musiał rzucić jakąś klątwę na nie :) podobno Novak nienawidziła Alfreda, bo się 'znęcał nad nią', tzn. strasznie dużo wymagał.
Czytałem też o jakimś 'śmiesznym żarcie' reżysera, że chyba operator się z nim założył, że spędzi w studio całą noc przywiązany do filara, więc ok, przywiązali go, a Alfred podał mu coś do picia z... środkami na przeczyszczenie. No i go tak zostawili. Reszty można się domyślić :)

Bruce_Lee

Hedren tez zameczal. Wkurzyl sie tez na Vere Miles bo w ciaze zaszla i nie mogl jej obsadzic w kolejnym filmie aczkolwiek nie pamietam w ktorym. Musialbym doczytac. To samo z Kelly bo nie mogl przebolec jej wycofania z aktorstwa.

gloszuk

Miał swoje muzy, które traktował jak protegowane, i też za bardzo mieszał się w ich życie prywatne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones