PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1323}

Zawrót głowy

Vertigo
7,7 38 105
ocen
7,7 10 1 38105
8,4 38
ocen krytyków
Zawrót głowy
powrót do forum filmu Zawrót głowy

W mojej opinii na pewno nie jest to film 10/10....Z dotychczasowych filmow zdecydowanie bardziej podobało mi sie Okno na podworze Lina czy chociażby Rebeka. Owszem, potwierdzam ze jest to dobry film, dlatego otrzymal od mnie 7/10.

użytkownik usunięty
gregir

Na 10/10 to jest wyłącznie trylogia Ojca Chrzestnego.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się że dwie pierwsze części Ojca Chrzestnego (bez trzeciej) to filmowe arcydzieła, aczkolwiek słówka "wyłącznie" bym nie nadużywał. Z ostatnio obejrzanych przez moją osobę filmów na 10 zostały ocenione "Czyż nie dobija się koni", "Złodzieje rowerów", "12gniewnych ludzi" czy też "Czerwony". Na pewno nie jest to jednak lista zamknięta....

Udało ci się zmieścić cały snobizm, konformizm, pseudointelektualizm i pozerstwo "znawców" kina w jednym zdaniu. Gratuluję.

ocenił(a) film na 7
randle

Nie przyjmuje argumentacji od osoby, ktora dokonuje "nie pseudointeletulanych" wpisów na filmwebie. Oto niektore z nich

1. "Racja, ten film jest znacznie lepszy od Death proof, ale ludzie (owieczki) wystawiają oceny za nazwisko"

2. Ghost rider to jedna z najgorszych ekranizacji komiksu, a pierwsza część X-men to jedna z najlepszych, więc nie bardzo wiem o co ci chodzi. Może obejrzyj sobie Harry'ego Pottera.

I odpowiedz SŁUSZNA na Twoj post

"wiesz co to gust? mi akurat ghost rider sie bardzo podobal! ale widze ze jestes na tyle ograniczony ze nie rozumiesz o czym do ciebie mowie...O_o"

3. Brawo, właśnie się przyznałeś, że jesteś idiotą z pudelka.

I kto tu jest snobem, "znawca kina" i wypisuje pseudointelektualne teksty

Ile Ty masz lat 15???? Bo Twoje wpisy o tym swiadcza
Pzdr

Ile Ty masz lat

gregir

Po pierwsze, moja wypowiedź nie była skierowany do ciebie, o czym świadczy układ postów. Po drugie, nie powinno cię obchodzić ile mam lat.

Naprawdę chciało ci się przeglądać moje posty na forum? Kurcze, pewnie aż cię skręca ze złości, że nie możesz obejrzeć moich głosów, tam to dopiero byś sobie poużywał. Mi nie chcę się bawić w przeglądanie i cytowanie twoich wypowiedzi wyrwanych z kontekstu razem ze słusznymi ripostami nastolatek oddzielających co drugie słowo emotikonami, więc chyba wygrałeś. Pozdrawiam pana detektywa.

ocenił(a) film na 7
randle

No rzeczywiscie zgadles. Lubie patrzec na ulubiony filmy niektorych uzytkownikow forum, bo w taki wlasnie sposob poszukuje filmow, ktore warto obejrzec. Moze jestem wiec panem detektywem...Jestem szczegolnie poirytowany jesli przez niektore osoby wypisywane są bzdury na filmwebie, dlatego czasami warto sprawdzic ich "wiarygodnosć" poprzez wpisy i ulubione filmy. Nie skreca mnie ze zlosci ze nie masz dodanych ulubionych filmow i nie uwazam ze wygralem. Lubie po prostu ogladac dobre filmy. Tyle.

Pzdr

No, i chyba "Marečku, podejte mi pero!" Oldřicha Lipskégo. Co, nie ?

Mr_Pomeron

PS: To odp na post Mickiego z 5/01/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones